top of page

Hakkımızda

Alan Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

Şirketimiz, Alan Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. unvanı ile 2499 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu çerçevesinde, Seri:VIII, 35 Numaralı SPK Tebliğine uygun olarak gayrimenkul değerlemesi ve danışmanlığı yapmak üzere 06.02.2012 tarihinde kurulmuştur. 


Merkezi İstanbul’da olmak üzere Türkiye geneline yayılmış temsilcilikler aracılığı ile çok sayıda kamu kurumları, banka, finans kuruluşu, SPK mevzuatına tabi şirketler, özel hukuk tüzel kişileri, vb. kişi ve kurumlara değerleme ve danışmanlık hizmeti verilmektedir

Yönetim Kurulu

Atilla Ulaş AKHAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam eden Atilla Ulaş AKHAN İstatistik Bölümü mezunudur.

Sektöre 2008 yılında Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak başlamıştır. Birden fazla şirkette çeşitli görevlerde bulunmuş olup hali hazırda şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. 

Seçkin IŞIK

Sorumlu Değerleme Uzmanı / Genel Müdür

Şirketimiz ortakları arasında yer alan Seçkin IŞIK, İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Sektör hayatına 2009 yılında uluslararası gayrimenkul değerleme şirketi olan Colliers İnternational Türkiye şubesinde değerleme uzmanı olarak başlamıştır.

Meslek hayatı boyunca genellikle gayrimenkul değerleme, fizibilite, en iyi en doğru kullanım analizi ve pazar araştırması raporları hazırlamıştır. Özellikle otel, alışveriş merkezi, akaryakıt istasyonu, arsa ve ticari binaların değerlemesinde uzmanlaşmış bulunmaktadır. 

Özlem KILIÇ

Sorumlu Değerleme Uzmanı / Değerleme Müdürü

Şirketimiz ortakları arasında yer alan Özlem KILIÇ, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun olmuştur.

 

Sektör hayatına 2012 yılında başlamış ve çeşitli kademelerde görev almıştır. Hâlihazırda şirketimiz bünyesinde Sorumlu Değerleme Uzmanı/Değerleme Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Organizasyon Şemamız

şema-01.png

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin

Hizmetlerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page